TODAY'S DATEBOOK

College Softball

SUNYAC Tournament, TBA

College Men's Tennis

Cobleskill at Adirondack, 3 p.m.

High School Baseball

Downsville at Davenport, 4:30 p.m.

Gilboa at Worcester, 4:30 p.m.

Greene at Walton, 4:30 p.m.

Oxford at Afton, 4:30 p.m.

Schenevus at Edmeston, 4:30 p.m.

Sidney at Delhi, 4:30 p.m.

Stamford at Roxbury, 4:30 p.m.

Windham at Margaretville, 4:30 p.m.

High School Golf

Morris at CV-S, 4 p.m.

Laurens at Edmeston, 4 p.m.

High School Softball

Davenport at Downsville, 4:30 p.m.

Greene at Walton, 4:30 p.m.

Bainbridge-Guilford at Deposit, 4:30 p.m.

Margaretville at Windham, 4:30 p.m.

Oxford at Afton, 4:30 p.m.

Roxbury at Stamford, 4:30 p.m.

Sidney at Delhi, 4:30 p.m.

Worcester at Gilboa, 4:30 p.m.

High School Tennis

Susquehanna Valley at Oneonta, 4 p.m.

Windham at Roxbury, 4:15 p.m.

M-Eaton at Cooperstown, 4:30 p.m.

High School Track

Cooperstown at S-E, 4:30 p.m.

FRIDAY'S DATEBOOK

College Baseball

SUNYAC Tournament at Cortland: Oneonta vs. Brockport, noon; Plattsburgh vs. Cortland, 3:30 p.m.

College Golf

Cobleskill, Monroe at Webster GC

College Softball

SUNYAC Tournament, TBA

College Outdoor Track

NJCAA Region III Championships at Alfred State, TBA

High School Baseball

B-G at Harpursville, 4:30 p.m.

CV-S at G-MU, 4:30 p.m.

Greene at Sidney, 4:30 p.m.

Rich. Springs at Hamilton, 4:30 p.m.

Roscoe at Downsville, 4:30 p.m.

Schenevus at Edmeston, 4:30 p.m.

S-E at Cooperstown, 4:30 p.m.

South Kortright at Jefferson, 4:30 p.m.

Unatego at Walton, 4:30 p.m.

Windham at H-T, 4:30 p.m.

Windsor at Oneonta, 4:30 p.m.

High School Golf

Edmeston at CV-S, 4 p.m.

H-T at Windham (Christman's), 4 p.m.

UV at Walton (Delhi College), 4 p.m.

Gilboa, Roxbury, Windham (Shepard Hills), 4:15 p.m.

High School Softball

B-G at Harpursville, 4:30 p.m.

Greene at Sidney, 4:30 p.m.

CV-S at G-MU, 4:30 p.m.

Jefferson at SK, 4:30 p.m.

Morris at Milford, 4:30 p.m.

RS at Hamilton, 4:30 p.m.

Schenevus at Edmeston, 4:30 p.m.

S-E at Cooperstown, 4:30 p.m.

Unatego at Walton, 4:30 p.m.

Windham at H-T, 4:30 p.m.

Windsor at Oneonta, 4:30 p.m.

High School Tennis

M-E at Oneonta, 4 p.m.

Greene at Sidney, 4:15 p.m.

Hancock at B-G, 4:15 p.m.

Herkimer at Cooperstown, 4:30 p.m.

High School Track

O'Donnell Invite at Windsor, 3:45 p.m.

Trending Video

Recommended for you