TODAY'S DATEBOOK

High School Baseball

Unadilla Valley at Delhi (2), 4 p.m.

Downsville at Jefferson, 4:15 p.m.

Gilboa at Margaretville, 4:15 p.m.

Hunter-Tannersville at Roxbury, 4:15 p.m.

Windham at South Kortright, 4:15 p.m.

Hancock at Gilbertsville-Mount Upton, 4:30 p.m.

Unatego at Walton, 4:30 p.m.

High School Golf

Deposit at Unadilla Valley, 4 p.m.

Oxford at Walton (Delhi GC), 4 p.m.

High School Lacrosse

Johnson City at Oneonta, 4:30 p.m.

High School Softball

Unadilla Valley at Delhi (2), 4 p.m.

Schenevus at Franklin, 4 p.m.

Hunter-Tannersville at Roxbury, 4:15 p.m.

Jefferson at Downsville, 4:15 p.m.

Margaretville at Gilboa, 4:15 p.m.

South Kortright at Windham, 4:15 p.m.

Unatego at Walton, 4:30 p.m.

High School Tennis

Oneonta at Windsor, 4 p.m.

Davenport at Margaretville, 4:15 p.m.

Sidney at Hancock, 4:15 p.m.

Windham at Stamford, 4:15 p.m.

High School Track

Midstate Athletic Conference Relays in Walton, 3:45 p.m.

Oneonta at Maine-Endwell, 4:15 p.m.

Cooperstown, Owen D. Young, Remsen at Westermoreland 4:30 p.m.

Richfield Springs, Sauquoit Valley, Sherburne-Earlville at Waterville, 4:30 p.m.

Stamford at Milford, 4:30 p.m.

___

WEDNESDAY'S DATEBOOK

High School Baseball

Cherry Valley-Springfield at Laurens, 4:30 p.m.

Davenport at Schenevus, 4:30 p.m.

Delhi at Walton, 4:30 p.m.

Richfield Springs at Morrisville-Eaton, 4:30 p.m.

Unadilla Valley at Sidney, 4:30 p.m.

Unatego at Greene, 4:30 p.m.

Waterville at Cooperstown (Doubleday), 4:30 p.m.

Worcester at Gilbertsville-Mount Upton, 4:30 p.m.

High School Golf

Little Falls at Cooperstown, 3:30 p.m.

Stamford, Davenport at Hunter-Tannersville (Windham CC), 4 p.m.

Gilboa at Roxbury, 4 p.m.

High School Softball

Cherry Valley-Springfield at Laurens, 4:30 p.m.

Delhi at Walton, 4:30 p.m.

Hancock at Bainbridge-Guilford, 4:30 p.m.

Milford at Edmeston, 4:30 p.m.

RS/ODY at Morrisville-Eaton, 4:30 p.m.

Davenport at Schenevus, 4:30 p.m.

Seton Catholic at Oneonta, 4:30 p.m.

Unadilla Valley at Sidney, 4:30 p.m.

Unatego at Greene, 4:30 p.m.

Waterville at Cooperstown, 4:30 p.m.

Worcester at Gilbertsville-Mount Upton, 4:30 p.m.

High School Tennis

Norwich at Oneonta, 4 p.m.

Delhi at Sidney, 4:15 p.m.

Hunter-Tannersville at Davenport, 4:15 p.m.

Walton at Greene, 4:15 p.m.

Cooperstown at Poland, 4:30 p.m.

High School Track

Andes, Gilbertsville-Mount Upton at Edmeston, 4:30 p.m.

Franklin, Stamford at Milford, 4:30 p.m.

Davenport/South Kortright, Downsville, Laurens at Davenport, 4:30 p.m.

Morris, Worcester/Schenevus at Cherry Valley-Springfield, 4:30 p.m.

Trending Video

Recommended for you